... ...
Sklep internetowy Shoper.pl
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Czas realizacji zamówienia

W sklepie Milutek, oferujemy produkty wykonane ręcznie na zamówienie, co gwarantuje ich wysoką jakość i indywidualne podejście do potrzeb klienta. Termin realizacji zamówienia może się różnić w zależności od kategorii produktów.

W przypadku tekstyliów dla gryzoni, zazwyczaj staramy się dostarczyć zamówienie w ciągu 2-4 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Jednak warto mieć na uwadze, że w przypadku dużego popytu lub innych czynników, termin ten może się wydłużyć.

Jeśli chodzi o akcesoria do wózków, standardowy czas realizacji wynosi około 5-7 dni roboczych. Ręczne tworzenie produktów, dostosowywanie ich do indywidualnych zamówień oraz zmienny charakter produkcji mogą wpłynąć na czas potrzebny do kompleksowego przygotowania zamówienia do wysyłki.

Jesteśmy świadomi, jak ważne jest dla Ciebie otrzymanie zamówionych produktów w jak najkrótszym czasie, dlatego staramy się utrzymywać terminy jak najbliżej podanych. Jednakże, w razie ewentualnych opóźnień, będziemy Cię informować i podejmować wszelkie możliwe kroki, aby zagwarantować satysfakcję z zakupów. Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl